Śledź nas na Facebooku

Namiot dachowy 3 osobowy - 140cm (bez przedsionka)

Idealny namiot na wyprawy.

Więcej szczegółów

ENIZ001

Nowy

Escape

Dostępny

3 150,00 zł brutto
2 560,98 zł netto

Więcej informacji

Wersja z dolnym przedsionkiem: 3500zł.

Najwyższej jakości namiot dachowy wykonany na zamówienie  dla firmy Escape. Doświadczenie zdobyte podczas wypraw pozwoliły na wprowadzenie drobnych udoskonaleń, których próżno szukać w fabrycznych seryjnych produkcjach. 

Opis produktu:

Podłoga wykonana z aluminium wypełniona pianką izolacyjną, na podłodze materac grubości 6 cm z zdejmowalnym pokrowcem. Okna podsiadają otwieraną moskitierę, zewnętrzne okiennice rozpinane na szpilkach oraz od wewnątrz szczelne zamknięcie. Otwory wejściowe z moskitierami oraz szczelnym zamknięciem. U góry namiotu regulowana wentylacja ( z moskitierą). Namiot całkowicie zabezpieczony przez niepożądanymi gośćmi ( komarami, insektami). 

Na namiot oczywiście jest wodoszczelny pokrowiec, wielkość pokrowca umozliwia pozostawienie w namiocie poduszek, śpiworów itp. Rozkładanie bardzo proste - pełne rozłożenie z okienkami poniżej dwóch minut, bez montowania szpilek w okiennicach - kilkanascie sekund (sprawdzone w deszczu).

Materiał:

- ściany z najwyższej jakości impregnowanej bawełny (canvas) o gramaturze 280g/metr ( u większości sprzedawców materiał jest cieńszy 260 g) wzmocniona siatką (ripstop) połączonej zpoliestrem. Zapewnia to wodoszczelność oraz doskonałe oddychanie. Szwy ścian klejone co zapobiega rozciaganiu się materiału i przeciekaniu podczas deszczu. 4 głowne otwory ( 2 wejscia i 2 okna) zabezpieczone moskitierami i okiennicami z wewnątrz i z zewnątrz pozwolają idealnie regulować temperaturę wewnątrz. W zimniejsze noce zamykamy otwory z obu stron, w cieplejsze otwieramy pozostawiając jedynie moskitiery. Daje to uczucie chłodu nawet w bardzo upalny czas. 

- tropik - wodoszczelny poliester 420 D. Dodatkowy stelaż gwarantuje przepływ powietrza pomiedzy tropikiem a dachem namiotu. Tropik ( stelaż) montuje się tylko raz przy pierwszym rozłożeniu namiotu i pózniej rozkłada się on już automatycznie razem z namiotem. 

- pokrowiec - 100% wodoszczelny, wykonany z PVC 1000D, grube ścianki doskonale spełniają swoje zadanie. Pokrowiec z drobnym zamkiem ułatwiający otwieranie i zamykanie. Pokrowiec jest na tyle gruby, że osłania namiot nie tylko przed gałęziami ale wytrzymuje także uderzenia w grubsze konary. 

W zestawie rozsuwana drabinka o długości 200 cm. Opcjonalnie za dopłatą dłuższa drabinka teleskopowa.

Namiot posiada aluminiowe szyny montażowe oraz komplet uchwytów do bagażnika dachowego lub relingów oraz naciągi mocowane do podłoża. Szyny namiotu można montować wzdłuż lub w poprzek namiotu w zalezności od rodzaju posiadanego bagaznika dachowego. Namiot mozna otwierać na boki lub do tyłu pojazdu. 

Dostępne dwa rodzaje namiotów

- wersja krótka: drabinka znajduje się na końcu namiotu a po zamontowaniu przedsionka drabinka znajduje się na zewnątrz. Przedsionek nie posiada podłogi.

- wersja long: nad drabinką znajduje się dodatkowe zadaszenie a po zamontowaniu przedsionka drabinka znajduje się wewnątrz przedsionka. Można więc zejść do przedsionka bez wychodzenia na zewnątrz. Przedsionek posiada dopinaną na zamek gumowaną podłogę. 

Kolory - namioty dostępne są w kolorze zielonym i piaskowym, w wiekszości przypadków tropik ma inny kolor niż ściany namiotu i kolor ten jest powtórzony na przedsionku. 

Przy odbiorze osobistym montaż na bagażniku dachowym w cenie.

Dane techniczne
wymiary po rozłożeniu:     240x140x130 cm
wymiary po złożeniu:    120x140x28 cm
wymiary miejsca do spania:    235x135 cm
Waga netto/brutto:    53/58 kg

PRODUCENCI