Śledź nas na Facebooku

Panel Ledhider LHJ20 20W (2 led x 10W)

LHJ20

Nowy

Ledhider

Na zamówienie

235,00 zł brutto
191,06 zł netto

Więcej informacji

Jednorzędowy panel składa się z 2 szt 10W led cree, łączna moc 20W, 1800 lumenów, 1 łapa mocująca. Obudowa aluminiowa z radiatorem. Każda z umieszczonych w panelu diód posiada indywidualny odbłyśnik skupiający światło. Zasilanie 9-30V.

Typ światła: dalekosiężne (spot)
Wymiary panelu: 124 x 70 x 90 mm
Waga: 0,9 kg
Pobór prądu przy 12V: 1,6A
Klasa wodoszczelności: IP67
Temperatura barwowa światła: 6000K
Jasność 1800Lm

Panele led Heavy Duty

W ostatnich kilku latach w oświetleniu samochodowym miejsce miała prawdziwa rewolucja. Ledowe oświetlenie robocze i dalekosięzne już nikogo nie dziwi a w czasie ostatniego roku do tego typu lamp weszły ledy o mocy 10W. Pierwsze panele tego typu cierpiały na notoryczne przegrzewanie się a jeśli dochodziły do tego trudne warunki terenowe oraz znaczne ilości błota oblepiającego panel, wówczas nie trudno było zwyczajnie przegrzać panel. W efekcie spadała żywotność samych led i uszkadzała się elektronika.Odpowiedzią na tego typu problemy jest nowy model paneli ledowych wyposażonych w ledy o mocy 10W firmy LEDHIDER Heavy Duty.

Urządzenia LEDHIDER z tej linii wyposażono w znacznie powiększone powierzchnie radiatorów umieszczonych w tylnej części obudowy. To nie wszystko. LEDHIDER dodatkowo wyposażył ten nowy model paneli w radiator umieszczony bezpośrednio na obudowie z przodu lampy. Dzięki tym prostym rozwiązaniom otrzymaliśmy produkt, który nie boi się długotrwałej eksploatacji. Testowane w trudnych warunkach kopalnianych, gdzie ciężko jest o dobre schładzanie urządzenia, przetrwały próby i trafiły na rynek.

Kolejnym problemem związanym z użytkowaniem paneli w trudnych warunkach było dostateczne uszczelnienie lamp. Rozgrzana do wysokiej temparatury obudowa, mimo uzytych uszczelek, w kontakcie z wodą wyginała się nierównomiernie a co za tym idzie obudowa panali rozszczelniała się.

W panelach LEDHIDER Heavy Duty dzięi zastosowaniu większych od konkurencji obudów udało się zapewnić większą szczelność i odporność na odkształcanie się obudów. Boczne elementy lamp przykręcane są nasolidne śruby imbusowe a w miejscu połączeń aluminiowych elementów obudowy zastosowano uszczelni elastyczne.

PRODUCENCI