Lista produktów producenta: LOVELLS SPRINGS SUSPENSION

LOVELLS SPRINGS & SUSPENSION

Firma Lovells została założona w Sydney przez George'a Lovell'a i jego trzech synów w roku 1930. George i jego synowie na początku produkowali sprężyny oraz wyposażenie do pieców. Ich biznes rozkwitał dzięki ciężkiej pracy, australijskiej pomysłowości oraz determinacji. Lovells Springs & Suspension już dawno zdołał zbudować swoją reputację jako światowy lider, producent i dostawca najwyższej jakości sprężyn, amortyzatorów i komponentów zawieszenia oferując szeroką gamę produktów do samochodów osobowych, terenowych, pojazdów rolniczych, wojskowych, pracujących w kopalniach oraz zaopatrując australijską sieć kolejową.

Zawieszenie Lovells jest produkowane tylko i wyłącznie w Australii, opierając się światowej tendencji przenoszenia produkcji to krajów azjatyckich. Dzięki temu produkty Lovells cechują się niespotykaną na rynku jakością, popartą 5 letnią gwarancją w przypadku sprężyn i 3 letnią gwarancją w przypadku amortyzatorów. Właśnie dlatego firma zbudowała godną pozazdroszczenia reputację na całym świecie oferując pełen zakres zawieszeń które zaoferują ci jazdę twojego życia.

LOVELLS SPRINGS & SUSPENSION ? australijska ikona rynku zawieszenia!Firma Lovells została założona w Sydney przez George'a Lovell'a i jego trzech synów w roku 1930. George i jego synowie na początku produkowali sprężyny oraz wyposażenie do pieców. Ich biznes rozkwitał dzięki ciężkiej pracy, australijskiej pomysłowości oraz determinacji. Lovells Springs & Suspension już dawno zdołał zbudować swoją reputację jako światowy lider, producent i dostawca najwyższej jakości sprężyn, amortyzatorów i komponentów zawieszenia oferując szeroką gamę produktów do samochodów osobowych, terenowych, pojazdów rolniczych, wojskowych, pracujących w kopalniach oraz zaopatrując australijską sieć kolejową.

Zawieszenie Lovells jest produkowane tylko i wyłącznie w Australii, opierając się światowej tendencji przenoszenia produkcji to krajów azjatyckich. Dzięki temu produkty Lovells cechują się niespotykaną na rynku jakością, popartą 5 letnią gwarancją w przypadku sprężyn i 3 letnią gwarancją w przypadku amortyzatorów. Właśnie dlatego firma zbudowała godną pozazdroszczenia reputację na całym świecie oferując pełen zakres zawieszeń które zaoferują ci jazdę twojego życia.

Amortyzatory Lovells Gas Legend


Lovells GAS LEGEND Twin-Tube - gazowe amortyzatory i kolumny zostały zaprojektowane w Australii dla entuzjastów off-roadu i osób, które wymagają wyjątkowo czułego i solidnego system zawieszenia. Amortyzatory Gas Legend zaprojektowane są specjalnie dla każdego modelu samochodu. Z nową, wciąż poprawianą technologią wywodzącą się z wielu lat badań i projektowania, amortyzatory Lovells Gas Legend oraz kompletne zestawy zawieszeń Lovells oferują wiele unikalnych cech, nie często spotykanych na rynku zawieszeń dla samochodów terenowych.Wykonane w najwyższym standardzie, z materiałów i części pochodzących tylko i wyłącznie z Australii.

Cechy amortyzatorów Lovells Gas Legend:

- wzmocniona budowa Twin-Tube (dwururowa). Tłoczysko pracuje wewnątrz dodatkowego cylindra. Przestrzeń pomiędzy wewnętrznym cylindrem, a obudową spełnia funkcję komory wyrównawczej
- amortyzatory są wydłużone o 36mm i pogrubione do 60mm co dwukrotnie zwiększyło pojemność oleju względem standardowych, fabrycznych amortyzatorów. Dzięki temu amortyzatory Lovells znacznie lepiej pracują i błyskawicznie dostosowują się do zmieniających się warunków drogowych
- góra amortyzatora z tworzywa sztucznego zapobiega blokowaniu i chroni trudnymi warunkami
- tłoki pokryte teflonem oraz wzmacniane aby zapewnić odpowiednią pracę w każdej temperaturze
- Wieloetapowy system zaworów pozwala na dynamiczne dostosowanie tłumienia do każdych warunków
- trzonek tłoka wykonany jest z utwardzanego chromu aby zminimalizować tarcie oraz zużycie; średnica trzonka 18mm.
- wysokiej jakości uszczelnienia tłoków, odporne na wysoką temperaturę redukują tarcie i zapewniają dłuższe życie amortyzatora
- solidne ścianki amortyzatora o grubości 2mm sprawiają że amortyzatory Lovells są jednymi z najwytrzymalszych na rynku
- napełniane gazem pod niskim ciśnieniem co pozwoliło zmaksymalizować tłumienie w extremalnych warunkach bez niepotrzebnych szarpnięć i zapewnić większą kontrolę nad samochodem
- wszystkie mocowania amortyzatora są spawane z ogromną starannością i precyzją aby zapewnić dużą wytrzymałość
- amortyzatory Lovells można serwisować i regenerować
- każdy amortyzator Lovells jest testowany dynamometrem

 3 letnia gwarancja z limitem 70000 kmSprężyny Lovells


Sprężyny firmy Lovells są zaprojektowane aby zastąpić standardowe, masowo produkowane sprężyny. Po założeniu sprężyn Lovells znacznie zwiększa się przyczepność pojazdu oraz pewność w jego prowadzeniu. Dostępnych jest wiele wariantów podnoszących samochód. Sprężyny Lovells są wykonane w najwyższym standardzie, z najlepszej australijskiej stali firmy OneSteel (www.onesteel.com). Wszystkie sprężyny są testowane, aby wytrzymać nawet największe naprężenia włókien.

Dostępne indeksy - wartości mogą się różnić w zależności od samochodu.

PRZÓD:
Medium 0-50 kg dodatkowego obciążenia
Heavy Duty 50-100 kg dodatkowego obciążenia

TYŁ:
Medium 0-100 kg dodatkowego obciążenia
Heavy Duty 100-200 kg dodatkowego obciążenia

Niedostępna dla konkurencji jakość poparta jest 5 letnią gwarancją bez limitu kilometrów!Drążki skrętne 


Wzmocnione drążki skrętne Lovells zwiększają zdolność twojego samochodu terenowego do jazdy w jeszcze trudniejszym terenie. Drążki Lovells mają większą średnicę niż oryginalne, fabryczne drążki skrętne co wzmacnia sztywność i utrzymuje odpowiedni skok zawieszenia. Doskonale sprawdzają się również w przypadku gdy z przodu samochodu zamontowane są dodatkowe akcesoria, takie jak: wyciągarka czy metalowy zderzak z orurowaniem. Drążki skrętne Lovells posiadają kute zakończenia ze wzmacnianymi na gorąco rowkami.

Gwarancja 2 lata z limitem 40000 kilometrów.Resory


Resory firmy Lovells zostały zaprojektowane aby zastąpić standardową masową produkcję i poprawić funkcjonalność pojazdu. Po założeniu resorów Lovells znacznie zwiększa się przyczepność pojazdu oraz pewność w jego prowadzeniu.

Dostępnych jest wiele wariantów podnoszących samochód. Wykonane są w najwyższym standardzie, z najlepszej australijskiej stali firmy OneSteel (www.onesteel.com). Wszystkie resory są testowane, aby wytrzymać nawet największe naprężenia włókien.

Dostępne indeksy:
B (Medium) - przy zamontowanej wyciągarce lub zderzaku
C (Heavy Duty) - stałe duże obciążenie, np. wyciągarka plus zderzak stalowy albo zderzak i dodatkowe baki z paliwem.

Gwarancja 5 lat bez limitu kilometrów.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 304 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 304 elementów

Bądź na bieżąco

All Copyrights © MP OFF-ROAD SERVICE

Wykonanie: WebSyc