Lista produktów producenta: ComeUp Winch

Wyciągarki COMEUP są sprzedawane w ponad 60 krajach, na 5 kontynentach. COMEUP oferuje odbiorcom z całego świata super solidne wyciągarki, o najwyższych parametrach i wydajności i jest w tej branży jedną z najlepiej rozpoznawalnych i uznanych marek. Wiele produktów ComeUpa jest objętych dożywotnia gwarancją.

Firma COMEUP Industries Inc. została założona w 1975 przez S.J. Huanga, jako Chuan Phang Ent. Co. Ltd. Jako pionierska w tej branży placówka, firma rozpoczęła produkcję i sprzedaż elektrycznych wyciągarek. Produkując w Taipei, na Tajwanie, firma Chuan Phang wyspecjalizowała się w dostarczaniu szerokiej linii wyciągarek o sile uciągu od 80 do 5,000 kg. Marka Chuan Phang szybko stała się jedną z wiodących na rynku.

System FMS (Flexible Manufacturing System) z firmy Mori Seiki z Japonii, a także długoletnia współpraca z japońskim przemysłem (Toyo Koken K.K.) zaowocowały pozyskaniem najnowocześniejszych technologii, gwarantujących najwyższą jakość i niezawodność produkcji. To dlatego innowacyjne wyciągarki serii CWL mogły zostać wybrane i oznaczone prestiżowym symbolem jakości: Excellence in Taiwan już w roku 1998. Powiększając światową dystrybucję swoich produktów firma zmieniła, w 2004 roku, nazwę na COMEUP Industries Inc. a także założyła filialną fabrykę w Ningbo, w Chinach. W tym samym roku firma otrzymałą certyfikat jakości (DNV ISO9001 International Quality Certificate). a także uruchomiła produkcję nowych linii wyciągarek samochodowych w tym do samochodów terenowych, ratowniczych. lawet i przyczep.

Wcześniej, w 2001, wszystkie wyciągarki samochodowe COMEUP otrzymały europejskie oznaczenie zgodności CE. Firma COMEUP zgłosiła również do opatentowania m.in. w USA, Wlk. Brytanii, Niemczech, na Tajwanie i w Chinach swój hamulec CBS (Cone Brake Structure).

W latach 2001 do 2005, COMEUP wprowadził na rynek wiele nowych produktów, w tym wyciągarki samochodowe, do quadów i UTV, wyciągarki przemysłowe i stacjonarne , zasilane prądem zmiennym. Produkty COMEUP są szeroko znane ze swojej niezawodności i najwyższej jakości, przede wszystkim przez specjalistów z branży. COMEUP zawarł kontrakty i długofalowe porozumienia (win-win) z wieloma strategicznymi partnerami jak np.:
Toyo Koken K.K. z Japonii, Furukawa Co, Ltd z Japonii, Planeta Hebetechnik Gmbh z Niemiec, Miller Industries z U.S.A., dostarczając zaawansowane wyciągarki na te najbardziej wymagające rynki.

W 2004, COMEUP Industries otworzyła swoją drugą fabrykę filialną w Shanghaju, w Chinach, żeby zwiększyć możliwości produkcyjne w zakresie wyciągarek samochodowych i ATV/UTV.

W 2009, wyciągarka COMEUP ATV/UTV otrzymała certyfikat zgodności z dyrektywą EEC 97/24/EC Rozdział 8 po audycie produktu przez uznaną jednostkę certyfikującą RDW z Holandii. Wyciągarka hydrauliczna COMEUP otrzymała także certyfikat zgodności z normą SAE J706 z jednostki certyfikującej TUV Rheinland> Wkrótce potem firma COMEUP została certyfikowana zgodnie z ISO 9001:2008 przez TUV NORD.

Co ważne piloty bezprzewodowe COMEUP otrzymały oznaczenia zgodności CE i FCC w roku 2010. W tym samym roku COMEUP rozpoczął kampanię marketingową z nowym. firmowym logiem, pod hasłem " Work Tough, Play Tough". COMEUP jest jednym z niekwestionowanych liderów światowego rynku wyciągarek pod względem wzornictwa, innowacyjności rozwiązań i jakości produktów.

W 2012, COMEUP ustanowił filię w USA, aby mocniej rozwijać tam sprzedaż swoich produktów. Wyciągarki COMEUP są sprzedawane w ponad 60 krajach, na 5 kontynentach. COMEUP oferuje odbiorcom z całego świata super solidne wyciągarki, o najwyższych parametrach i wydajności i jest w tej branży jedną z najlepiej rozpoznawalnych i uznanych marek.

Warunki gwarancji dla urządzeń firmy COMEUP:
1. Wyciągarki samochodowe: dożywotnia, ograniczona gwarancja na wady wykonania fabrycznego lub wady struktury użytego materiału podzespołów mechanicznych. Jeden (1) rok gwarancji dla komponentów elektrycznych. Liny nie
są objęte gwarancją.
2. Wyciągarki quadowe: dożywotnia, ograniczona gwarancja na wady wykonania fabrycznego lub wady struktury użytego materiału podzespołów mechanicznych. Jeden (1) rok gwarancji dla komponentów elektrycznych. Liny nie są objęte
gwarancją.
3. Okres gwarancji liczony jest od daty zakupu. Gwarancja będzie uznana, o ile wyciągarka używana była zgodnie z przewidzianym przez producenta zastosowaniem, w normalnych warunkach. W szczególności przeciążona czy
niewłaściwe zastosowana lub użytkowana wyciągarka nie podlega gwarancji.
4. Gwarancja producenta COMEUP jest realizowana za pośrednictwem dystrybutora COMEUP w Polsce decyduje Gwarant. Gwarancja obejmuje pierwszego nabywcę wyciągarki. Odpowiedzialność wobec nabywcy z tytułu gwarancji jest ograniczona do usunięcia wady wyciągarki. Skorzystanie przez nabywcę z gwarancji wyłącza wszelkie inne roszczenia wobec producenta lubdystrybutora  mające źródło w powstałej wadzie urządzenia.
5. Niniejszą gwarancją objęte są wyciągarki pochodzące od Autoryzowanego Dystrybutora firmy COMEUP. Prosimy dostarczyć reklamowaną wyciągarkę do Sprzedawcy wraz z dowodem zakupu. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących procedury zgłoszenia reklamacji prosimy o wcześniejszy kontakt ze Sprzedawcą.
Życzymy miłego użytkowania niezawodnych produktów COMEUP!

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Bądź na bieżąco

All Copyrights © MP OFF-ROAD SERVICE

Wykonanie: WebSyc