Producenci

Śledź nas na Facebooku

Zderzak HD tylny do LR Discovery I (z światłami, osłonkami świateł i z bokami osłaniającymi boki błotnika)

Zderzak skrzynkowy HD stalowy tylny do samochodów marki Land Rover Discovery I (89-98) dedykowany do wersji po 94 roku (zderzak z lampami).

Więcej szczegółów

MPZT01D1

Nowy

MP OFF ROAD SERVICE

Dostępny

1 990,00 zł brutto
1 617,89 zł netto

Więcej informacji

Stalowy tylny zderzak HD do samochodów marki Land Rover Discovery I (89-98) dedykowany do wersji po 94 roku (zderzak z lampami).

Budowa zderzaka:
Elementy zderzaka wykonane są z blachy konstrukcyjnej o zwiększonej wytrzymałości o grubości 4 i 5mm wycinanych laserowo i giętych na prasach cyfrowych. Zderzak malowany czarnym półmatem w nowej technologii malowania dwoma warstwami proszkowymi. Mocowany do ramy pojazdu w 5 miejscach: na środku zderzaka poprzez specjalne wzmocnienie, po bokach i w dwóch miejscach fabrycznego mocowania zderzaka.

Cechy zderzaka:
- umożliwia montaż i używanie uchwytu z szeklą,
- posiada otwory pozwalające na użycie podnośnika typu hi-lift,
- umożliwia użytkowanie haka holowniczego,
- montowane światła są schowane w zderzaku, dzięki czemu są lepiej chronione przed uszkodzeniem,
- jest doskonale dopasowany, posiada możliwość dodatkowej regulacji. Nie zmniejsza kąta zejścia, dodatkowo lekko wysunięte boki zderzaka osłaniają tył pojazdu. Boki zderzaka są odpowiednio krótsze aby nad wymiarowe opony nie miały możliwości obcierania o niego,
- montaż zderzaka wymaga podcięcia boków błotnika tylnego,

W zestawie zderzak, wzmocnienie środkowe, uchwyty mocujące boki zderzaka, komplet świateł (światła stopu i kierunkowskazy), odblaski, zaślepki na otwory pod hi-lita oraz komplet śrub montażowych. Do kompletu należą również osłonki świateł w zderzaku.

Wszystkie nasze produkty testujemy w naszych samochodach w warunkach terenowych!

Produkty powiązane