Producenci

Śledź nas na Facebooku

Namiot dachowy Escape VIVO 190 cm

Idealny namiot na wyprawy.

Więcej szczegółów

Nowy

Escape

Dostępny

7 500,00 zł brutto
6 097,56 zł netto

  • Piaskowy
  • Zielony
  • Bez przedsionka
  • Z przedsionkiem

Więcej informacji

Opis produktu:

Podłoga wykonana z aluminium wypełniona pianką izolacyjną. Trójwarstwowa podłoga namiotu stanowi doskonałą izolację nawet w niskich temperaturach. Na podłodze materac grubości 3 cm ze zdejmowalnym pokrowcem. Okna podsiadają otwieraną moskitierę, zewnętrzne okiennice rozpinane na szpilkach oraz od wewnątrz szczelne zamknięcie. Otwory wejściowe z moskitierami oraz szczelnym zamknięciem. Namiot całkowicie zabezpieczony przez niepożądanymi gośćmi (komarami, insektami).

Dodatkowo namiot wyposażony jest w okno dachowe oraz dwie torby na drobne przedmioty zawieszone obok drabinki.

Cechy:

- ściany z najwyższej jakości impregnowanej bawełny (canvas) o gramaturze 280g/metr (większość sprzedawców oferuje namioty z cieńszego materiału - 260g) wzmocniona siatką (ripstop) połączonej z poliestrem. Zapewnia to wodoszczelność oraz doskonałe oddychanie. Szwy ścian klejone co zapobiega rozciąganiu się materiału i przeciekaniu podczas deszczu. 4 główne otwory (2 wejścia i 2 okna) zabezpieczone moskitierami i okiennicami z wewnątrz i z zewnątrz pozwalają idealnie regulować temperaturę wewnątrz. W zimniejsze noce zamykamy otwory z obu stron, w cieplejsze otwieramy pozostawiając jedynie moskitiery. Daje to uczucie chłodu nawet w bardzo upalny czas.

- tropik - wodoszczelny poliester 420 D rozpiety tak, aby gwarantował przepływ powietrza pomiedzy tropikiem a dachem namiotu.

- lakierowana obudowa zewnętrzna z włókna szklanego w kolorze czarnym

- cztery okna, w tym jedno dachowe

- jedno wejście

- oświetlenie LED zasilane z USB

 

W zestawie drabinka teleskopowa o długości 2,3 metra.

Namiot posiada aluminiowe szyny montażowe oraz komplet uchwytów do bagażnika dachowego lub relingów.

W rozkładaniu pomagają 2 siłowniki.Waga namiotu: 75 kg.

Powierzchnia do spania: 185x205 cm