Producenci

Śledź nas na Facebooku

Namiot dachowy ALASKA 190 cm 5 osobowy LONG

Idealny namiot na wyprawy dla dużej załogi.

Więcej szczegółów

Nowy

Escape

Dostępny

4 900,00 zł brutto
3 983,74 zł netto

  • Piaskowy
  • Zielony
  • Pomarańczowy z brązowym dachem
  • Bez przedsionka
  • Z przedsionkiem

Więcej informacji

ZDJĘCIE POGLĄDOWE - REALNE WKRÓTCE.
 

Najwyższej jakości namiot dachowy wykonany na zamówienie dla firmy Escape. Doświadczenie zdobyte podczas wypraw pozwoliły na wprowadzenie drobnych udoskonaleń, których próżno szukać w fabrycznych seryjnych produkcjach.

Opis produktu:

Wersja long - wejście do namiotu jest w większym stopniu zadaszone, w przypadku przedsionka drabinka wejściowa znajduje się wewnątrz niego.

Podłoga wykonana z aluminium wypełniona pianką izolacyjną, wewnątrz aluminiowy "plaster miodu" malowana na czarno strukturą. Podłoga namiotu stanowi doskonałą izolację nawet w niskich temperaturach. Na podłodze wygodny materac grubości 6 cm z zdejmowalnym pokrowcem. Okna podsiadają otwieraną moskitierę, zewnętrzne okiennice rozpinane na szpilkach oraz od wewnątrz szczelne zamknięcie. Otwory wejściowe z moskitierami oraz szczelnym zamknięciem. U góry namiotu regulowana wentylacja (z moskitierą) oraz okno dachowe z moskitierą. Nad oknem tropik posiada wszytą profesjonalną folię.  Namiot całkowicie zabezpieczony przez niepożądanymi gośćmi (komarami, insektami).

Na namiot oczywiście jest wodoszczelny pokrowiec, rozkładanie bardzo proste - pełne rozłożenie z okienkami poniżej dwóch minut, bez montowania szpilek w okiennicach - kilkanaście sekund (sprawdzone w deszczu).

W zestawie torba na buty, dolna część w formie siatki pozwala na wyschnięcie mokrego obuwia.


Materiał:

- ściany z najwyższej jakości impregnowanej bawełny (canvas) o gramaturze 280g/metr (u większości sprzedawców materiał jest cieńszy 260 g) wzmocniona siatką (ripstop) połączonej z poliestrem. Zapewnia to wodoszczelność oraz doskonałe oddychanie. Szwy ścian klejone co zapobiega rozciąganiu się materiału i przeciekaniu podczas deszczu. 4 główne otwory (2 wejścia i 2 okna) oraz 2 okna dachowe zabezpieczone moskitierami i okiennicami z wewnątrz i z zewnątrz pozwalają idealnie regulować temperaturę wewnątrz. W zimniejsze noce zamykamy otwory z obu stron, w cieplejsze otwieramy pozostawiając jedynie moskitiery. Daje to uczucie chłodu nawet w bardzo upalny czas.

- tropik - wodoszczelny poliester 420D Oxford. Dodatkowy stelaż gwarantuje przepływ powietrza pomiędzy tropikiem a dachem namiotu. W tropiku zamontowane dwie profesjonalne folie nad oknami dachowymi.  

- pokrowiec zewnętrzny w kolorze czarnym - 100% wodoszczelny, wykonany z bardzo grubego i wytrzymałego PVC 1000g, z drobnym zamkiem ułatwiający otwieranie i zamykanie.

W zestawie drabinka teleskopowa 2,3 m w czarnym kolorze oraz oświetlenie LED zasilane z USB.

Namiot posiada aluminiowe szyny montażowe oraz komplet uchwytów do bagażnika dachowego lub relingów oraz naciągi mocowane do podłoża. Szyny namiotu można montować wzdłuż lub w poprzek namiotu w zależności od rodzaju posiadanego bagażnika dachowego. Namiot można otwierać na boki lub do tyłu pojazdu.

Namioty dostępne są w kolorach:

- beżowym (piaskowym)

- pomarańczowym, z brązowym dachem.
Dane techniczne:
wymiary po rozłożeniu:    195x310x126 cm
wymiary po złożeniu:    195x125x29 cm
wymiary miejsca do spania:    190x240 cm
Waga netto/brutto:    60/65 kg