Producenci

Śledź nas na Facebooku

Namiot dachowy Arizona 140 cm 3 osobowy

Idealny namiot na wyprawy dla dużej załogi.

Więcej szczegółów

Nowy

Escape

Dostępny

3 500,00 zł brutto
2 845,53 zł netto

  • Piaskowy
  • Zielony
  • Bez przedsionka
  • Z przedsionkiem

Więcej informacji

Najwyższej jakości namiot dachowy wykonany na zamówienie dla firmy Escape. Doświadczenie zdobyte podczas wypraw pozwoliły na wprowadzenie drobnych udoskonaleń, których próżno szukać w fabrycznych seryjnych produkcjach.

Opis produktu:

Wersja "krótka" - wejście do namiotu jest w trochę mniejszym stopniu zadaszone niż w wersji long, w przypadku przedsionka drabinka wejściowa znajduje się na zewnątrz niego.

Podłoga wykonana z aluminium wypełniona pianką izolacyjną. Podłoga namiotu stanowi doskonałą izolację nawet w niskich temperaturach. Wierzchnia wewnętrzna warstwa w kształcie plastra miodu wchłania ewentualną wilgoć.  Na podłodze materac grubości 6 cm z zdejmowalnym pokrowcem. Okna podsiadają otwieraną moskitierę, zewnętrzne okiennice rozpinane na szpilkach oraz od wewnątrz szczelne zamknięcie. Otwory wejściowe z moskitierami oraz szczelnym zamknięciem. U góry namiotu regulowana wentylacja (z moskitierą) oraz 2 duże otwierane okna dachowe z moskitierami ! Nad oknami tropik posiada wszytą profesjonalną folię.  Namiot całkowicie zabezpieczony przez niepożądanymi gośćmi (komarami, insektami).

Na namiot oczywiście jest wodoszczelny pokrowiec, rozkładanie bardzo proste - pełne rozłożenie z okienkami poniżej dwóch minut, bez montowania szpilek w okiennicach - kilkanaście sekund (sprawdzone w deszczu).

Materiał:

- ściany z najwyższej jakości impregnowanej bawełny (canvas) o gramaturze 280g/metr ( u większości sprzedawców materiał jest cieńszy 260 g) wzmocniona siatką (ripstop) połączonej z poliestrem. Zapewnia to wodoszczelność oraz doskonałe oddychanie. Szwy ścian klejone co zapobiega rozciąganiu się materiału i przeciekaniu podczas deszczu. 4 główne otwory ( 2 wejścia i 2 okna) oraz 2 okna dachowe zabezpieczone moskitierami i okiennicami z wewnątrz i z zewnątrz pozwalają idealnie regulować temperaturę wewnątrz. W zimniejsze noce zamykamy otwory z obu stron, w cieplejsze otwieramy pozostawiając jedynie moskitiery. Daje to uczucie chłodu nawet w bardzo upalny czas.

- tropik - wodoszczelny poliester 420 D. Dodatkowy stelaż gwarantuje przepływ powietrza pomiędzy tropikiem a dachem namiotu. W tropiku zamontowane dwie profesjonalne folie nad oknami dachowymi.  

- pokrowiec q kolorze czarnym - 100% wodoszczelny, wykonany z PVC 550g, z drobnym zamkiem ułatwiający otwieranie i zamykanie.

W zestawie drabinka teleskopowa 2,3 m.

Namiot posiada aluminiowe szyny montażowe oraz komplet uchwytów do bagażnika dachowego lub relingów oraz naciągi mocowane do podłoża. Szyny namiotu można montować wzdłuż lub w poprzek namiotu w zależności od rodzaju posiadanego bagażnika dachowego. Namiot można otwierać na boki lub do tyłu pojazdu.

W ofercie kolory:

- zielony z brązowym tropikiem
- piaskowy