Producenci

Śledź nas na Facebooku

Sprężyny tylne THX-101HDE +2cale (komplet 2sztuki)

Bez względu na to czy holujesz samochód, czy jeżdzisz w terenie lub wozisz dodatkowy ładunek, zawieszenia EFS  to rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Więcej szczegółów

THX-101HDE

Nowy

EFS

Na zamówienie. Przed zakupem spytaj o dostępność.

590,00 zł brutto
479,68 zł netto

Więcej informacji

WZMOCNIONE TYLNE SPRĘŻYNY +2cale - komplet 2sztuki

Pasuje do:
Toyota 4RUNNER 1988-1997 - przeznaczone do dodatkowego stałego obciążenia do 175kg

3 LATA GWARANCJI LUB 100.000 KM

Firma EFS4wd posiada wiele różnych zestawów zawieszenia. Bez względu na to czy holujesz samochód, czy jeżdzisz w terenie lub wozisz dodatkowy ładunek, zawsze znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

W ofercie EFS dostępne są zawieszenia:

  • standard;
  • podniesione;
  • wzmocnione podniesione;
  • ekstra wzmocnione podniesione;

Sprężyny EFS są produkowane z zachowaniem ścisłych norm sytemu kontroli jakości i użyciem bardzo dobrej jakości stali sprężynowej, zgodnie z wymogami certyfikatu ISO-9002. Dlatego mają Państwo pewność zakupu produktu wysokiej klasy, co potwierdza gwarancja na 3 lata lub 100 000 km.
Dostępne są w wielu wariantach liftu: od standardowego do 125 mm dopasowanych do różnych zastosowań, takich jak holowanie, akcesoria obciążające, zwiększony prześwit, zawody, itp.

Nazwa jest angielskim skrótem oznaczającym „ulepszone zawieszenie napędu na cztery koła”. Dzięki lepiej zaprojektowanym sprężynom ułatwiającym manewrowanie pojazdem, EFS pomoże Ci zapanować nad Twoim samochodem 4×4 w każdych, nawet najcięższych warunkach drogowych.
Proces produkcji sprężyn jest ściśle dopracowywany przez inżynierów EFS i polega między innymi na:

  • Śrutowaniu – proces, w którym wzmacnia się sprężynę tak, że może ona pracowaćw warunkach podwyższonego zmęczenia materiału oraz długotrwałego obciążenia,zapewnia to długą trwałość sprężyny.
  • Poddaniu testom ugięć – podczas tego procesu sprężyna jest ściskana poniżej granicyplastyczności materiału, uzyskujemy tym samym pewność, że produkt spełni najgłębsze oczekiwania
  • Pokrycie farbą proszkową – aby zapobiegać korozji oraz dla względów estetycznych.