Producenci

Śledź nas na Facebooku

XLifter EAS dla Land Roverów Discovery 3, 4 i Range Rover Sport L320

Narzędzie do kontroli poziomu zawieszenia pneumatycznego XLifter EAS dla Land Roverów i Range Roverów

Więcej szczegółów

XLIFTER

Nowy

Inny

Na zamówienie. Przed zakupem zapytaj o cenę i dostępność.

3 200,00 zł brutto
2 601,63 zł netto

Approximate price in other currencies:

euroEuro: ~ 687.28€ poundPound: ~ 581.2£

Więcej informacji

XLifter zapewnia precyzyjną kontrolę nad elektronicznym zawieszeniem pneumatycznym (EAS) Twojego Rovera. Podnoś lub opuszczaj pojazd daleko poza ustawienia fabryczne bez ograniczeń prędkości. Pokonuj trudny teren lub z łatwością dopasuj się do miejsc o małym prześwicie. Użyj unikalnej funkcji samopoziomowania, aby wyrównać pojazd na prawie każdym nierównym terenie za naciśnięciem jednego przycisku.

XLifter to pasja, radość i przygoda. Pasja do Land Roverów, jazdy terenowej i odkrywania granic świata. Radość z uwolnienia nowych możliwości 4×4 i Twojego pojazdu terenowego. Przeżyć przygodę. XLifter sprawia, że ​​miejsce poza nim jest wygodniejsze. Odważ się być inna.

Jak działa XLifter?

Wyobraź sobie XLifter jako elektroniczny odpowiednik drążków podnoszących (tj. drążków Johnson), gdzie długość każdego drążka jest regulowana elektronicznie zgodnie z bieżącym ustawieniem. Sygnały z czujników wysokości kół są przesyłane do jednostki XLifter EAS za pośrednictwem wiązki przewodów „Y”. Głównym zadaniem jednostki EAS jest odpowiednie dostosowanie tych sygnałów. W czasie rzeczywistym, tysiąc razy na sekundę. Patrząc w ten sposób, jednostki EAS to „mięśnie”, które wykonują ciężką pracę. Natomiast moduł sterujący jest „mózgiem” systemu. Zawiera całą inteligencję i tłumaczy dane wprowadzane przez użytkownika na konkretne instrukcje dla jednostki EAS.

Unikalne samopoziomowanie

XLifter to pierwszy i jedyny na świecie zestaw, który umożliwia automatyczne poziomowanie pojazdu Land Rover, nawet do 4,5° stopni nachylenia.

XLifter zawiera precyzyjny czujnik przechyłu. Jest kalibrowany raz, gdy pojazd znajduje się na równej powierzchni. Na kempingu wystarczy nacisnąć przycisk, a XLifter automatycznie wypoziomuje pojazd, odpowiednio dostosowując wysokość każdego koła.

Ta funkcja została opracowana specjalnie dla wszystkich podróżników lub podróżników ekspedycyjnych. Namiot dachowy czy miejsce do spania „w samochodzie”? Nie zawracaj sobie głowy szukaniem płaskiego miejsca!

Główne dane techniczne:

Regulacja wysokości korpusu w siedmiu predefiniowanych programach: -35 mm, -25 mm, -15 mm, 0 mm, +15 mm, +25 mm, +55 mm, +75 mm.
Precyzyjna regulacja wysokości od -40 mm do +75 mm co 5 mm w trybie „wolnym”.
Automatyczne samopoziomowanie od nachylenia do 4° dla wygodnego biwakowania.
Intuicyjne sterowanie, graficzny wyświetlacz OLED.
Łatwa instalacja „Plug&Play” bez zmian w pojeździe, technologia bezprzewodowa.
Kompatybilny z Land Rover Discovery 3, 4, Range Roverem Sport L320.

Do czego zdolny jest XLifter? 

XLifter oferuje dwie główne opcje regulacji wysokości: wstępnie zaprogramowany tryb „Lifter” ułatwiający użytkowanie oraz tryb „Lifter-free” umożliwiający nieograniczoną ręczną regulację wysokości w krokach co 5 mm.

Instalacja Plug & Play

Instalacja jest łatwa. Zajmuje to około 30-60 minut i możesz to zrobić całkowicie sam. Do odkręcenia są tylko dwie śruby, a bezprzewodowa komunikacja między jednostkami eliminuje trudne okablowanie w pojeździe.
Jednostka EAS jest mocowana za pomocą zapięć na rzepy i jest połączona kablem typu Y.
Jednostka sterująca może być umieszczona w dowolnym miejscu w pojeździe i jest zasilana z gniazda zapalniczki 12 V (lub innego odpowiedniego gniazda 12 V).
W pojeździe nie ma zmian. Bez wiercenia, cięcia i lutowania. Oznacza to, że w razie potrzeby XLifter można łatwo usunąć.

Bądź na bieżąco

All Copyrights © MP OFF-ROAD SERVICE

Wykonanie: WebSyc