Lista produktów producenta: Duro

Producent dętek i opon o szerokiej ofercie począwszy od rowerowych, poprzez skuterowe, motocyklowe, quadowe, samochodowe osobowe, dostawcze i ciężarowe, aż do maszyn przemysłowych, wózków widłowych i gokartów.

Międzynarodowy koncern powstały w 1945 roku. Posiada kapitał ponad 88 mln USD, zatrudnia 3700 pracowników. Posiada fabryki na Tajwanie, w Tajlandii i w Chinach oraz swoje filie m.in w USA, Hong-Kongu i Singapurze. Koncern produkuje obecnie pełne spektrum dętek oraz opon, począwszy od rowerowych, poprzez skuterowe, motocyklowe, quadowe, samochodowe osobowe, dostawcze i ciężarowe, aż do maszyn przemysłowych, wózków widłowych i gokartów. Koncern produkuje opony klasy ekonomicznej wyższej, a marka DURO wywodzi się od słowa angielskiego DURABLE, oznaczającego solidność i trwałość. Nazwa zobowiązuje, dlatego produkty DURO znane są z wytrzymałości i przedłużonej żywotności w stosunku do produktów konkurencji. Dodatkowo bardzo atrakcyjna cena sprawia, że zainteresowanie klientów oponami marki DURO nieprzerwanie rośnie.

Pełna 2 letnia gwarancja jakości na wszystkie opony i dętki DURO pochodzące z oficjalnego, polskiego kanału dystrybucji.


DURO objęte jest pełną dwuletnią gwarancją jakości.
Oznacza to że w tym okresie w przypadku wystąpienia wady fabrycznej wykonania lub materiału nasza firma zrealizuje gwarancje na następujących warunkach:
1. Opona posiadająca 80% lub więcej wysokości pozostałego bieżnika (w stosunku wysokości bieżnika opony fabrycznie nowej, w/w wysokości bieżnika mierzone są od jego powierzchni do powierzchni znaku maksymalnego zużycia tzw. TWI*)
będzie wymieniona na nową oponę DURO tego samego rozmiaru i typu lub rozmiaru i typu korespondującego, jeśli uległ zmianie.
2. Opona posiadająca mniej niż 80% bieżnika (obliczonej j.w.) będzie wymieniona na nową pod warunkiem dokonania dopłaty wg zasad:


? wysokość pozostałego bieżnika > 60% i < 80% - 80% rabatu przy zakupie nowej opony,
? wysokość pozostałego bieżnika > 40% i < 60% - 60% rabatu przy zakupie  nowej opony,
? wysokość pozostałego bieżnika > 20% i < 40% - 40% rabatu przy zakupienowej opony,
? wysokość pozostałego bieżnika < 20% - bez rabatu.
Rabat jest naliczony od sugerowanych cen detalicznych brutto.TWI* - wskaźnik dopuszczalnego zużycia bieżnika opony = 1,6mm, umieszczony w kanałach bieżnika na obwodzie opony. Zużycie bieżnika co najmniej w jednym miejscu na obwodzie opony do wskaźnika TWI oznacza całkowite zużycie opony!Nieobjęte gwarancją są uszkodzenia powstałe m.in.:
1. w wyniku użytkowania w zawodach sportowych lub mających cechy współzawodnictwa sportowego (w szczególności wyścigach),
2. przez niewłaściwy użytek, oznaczający, że techniczne charakterystyki opony są nieodpowiednie do warunków użytkowania, np. nieregularne lub przedwczesne zużycie wynikające z niewłaściwej jakości czy stanu dróg, nieasfaltowej
nawierzchni, nawierzchni uszkodzonej, zużytej, najechania na niebezpieczny, ostry element itp.,
3. w wyniku jakiejkolwiek naprawy opony, bez względu na zakres naprawy oraz osobę dokonującą tej naprawy,
4. w wyniku wandalizmu lub kradzieży,
5. w wyniku błędów montażu lub demontażu opony lub koła,
6. w wyniku klęsk żywiołowych, zjawisk wyższej natury, ognia, udziału w kolizji lub wypadku i tym podobne,
7. w wyniku nieprzestrzegania zalecanych wartości ciśnienia w oponach,
8. w wyniku używania uszkodzonych lub niewłaściwych obręczy kół (felg),
9. w wyniku użytkowania opony pod obciążeniem przekraczającym wartości podane przez producenta pojazdu,
10.w wyniku ciągnięcia przyczep o wadze lub wymiarach przekraczających wartości podane przez producenta pojazdu,
11. spowodowane niewłaściwym lub zbyt długim użytkowaniem łańcuchów śniegowych, 
12. spowodowane użyciem opony o parametrach ładowności, indeksu prędkości, rozmiarach itp. nieprzewidzianej w dokumentach rejestracyjnych pojazdu,
13. przez zniszczenie materiału lub pogorszenie właściwości opony spowodowane przedłużającym się kontaktem z kwasami, zasadami, rozpuszczalnikami,
węglowodorami, olejami mineralnymi lub syntetycznymi i innymi substancjami nieobojętnymi dla materiału opony,
14. przez zużycie opony spowodowane usterkami mechanicznymi pojazdu.Gwarancja jest realizowana na podstawie dowodu zakupu.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Bądź na bieżąco

All Copyrights © MP OFF-ROAD SERVICE

Wykonanie: WebSyc