Terenówkami i off-roadem zajmujemy się od wielu lat.

Nasza przygoda zaczęła się w 1986 roku od zakupu poczciwego GAZA 69AM ? długa renowacja, pierwsze modyfikacje i pierwsze wyjazdy w teren? off-roadowa przygoda zmieniła się w pasję. Od tego czasu przez nasze ręce przewinęły się różne modele samochodów terenowych, a off-road stał się ważną częścią naszego życia.

Szybko okazało się, że zarażonych off-roadem jest wielu i wciąż pojawiają się nowi chorzy.
A Ci, którzy wyruszają w teren i taplają się w błocie potrzebują, aby ktoś doglądał, naprawiał i modyfikował ich sprzęt? tak powstał serwis samochodów terenowych.

W 2009 roku narodziła się nowa koncepcja ? nasza firma podążając za innowacją rozpoczęła własną produkcję zderzaków, osłon, elementów zawieszeń oraz innych akcesoriów do samochodów terenowych.

Tak powstał MP Off Road Service.


Wytwarzane przez nas części są wynikiem ponad dwudziestu lat doświadczenia w modyfikacjach samochodów terenowych oraz wypraw off-roadowych i sprawdzeniem praktycznych możliwości naszych produktów. Ciągle pracujemy nad ulepszeniem wytwarzanych elementów oraz wprowadzaniem nowych serii produktów.

Od 2009 produkujemy i sprzedajemy produkty oznaczone naszym logiem MP. Nasze akcesoria znajdują uznanie wielu klientów nie tylko w kraju, ale również zagranicą. Stale staramy się realizować nowe pomysły, pozostając w ciągłym kontakcie z naszymi klientami. Ciągle też powiększamy ofertę naszego sklepu o nowe akcesoria offroad niezbędne do walki w terenie bądź przydatne na każdej wyprawie terenowej.

Obecnie zakres naszej działalności obejmuje:

  •     wytwarzanie zderzaków, osłon, elementów zawieszenia, bagażników dachowych i innych akcesoriów sygnowanych  własnym znakiem MP;
  •     przygotowywanie aut do offroadu, wypraw terenowych;
  •     serwis samochodów terenowych;
  •     sprzedaż części zamiennych oraz tuningowych;
  •     prowadzenie sklepu z akcesoriami offroad i częściami zamiennymi
  •     szkolenia jazdy terenowej oraz z innych zagadnień off-roadu.


Bądź na bieżąco

All Copyrights © MP OFF-ROAD SERVICE

Wykonanie: WebSyc