Marki Jest 66 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 66 elementów
 • 2UP

  2UP Winch Adaptors producent profesjonalnych przystawek do wyciągarek, umożliwiających zamontowanie dwóch silników do wyciągarki. Firma produkuje przystawki pasujące do większości znanych modeli wyciągarek.

  0 produkty/ów

 • Ashcroft Transmissions

  Firma działająca od 1988 roku i ciesząca się doskonałą reputacja zarówno w rodzimej Wielkiej Brytanii jak i za jej granicami. Specjalizuje się w elementach przeniesienia napędu: wzmacnianych skrzyniach biegów, reduktorach, wałów napędowych, przełożeń, przegubach, półosi, blokadach i wielu innych akcesoriach. Większość swoich produktów dedykuje samochodom marki Land Rover.  Produkty Ashcrofta cechują się dobra jakością i przystępną ceną. Swoje produkty dostarcza do najdalszych zakątków świata.

 • AVM

  Brazylijski producent bardzo wytrzymałych sprzęgów piast do samochodów terenowych. Firma produkuje części już od kilkudziesięciu lat a jej produkty są znane na całym świecie.

 • BFGoodrich

  0 produkty/ów

 • ComeUp Winch

  Wyciągarki COMEUP są sprzedawane w ponad 60 krajach, na 5 kontynentach. COMEUP oferuje odbiorcom z całego świata super solidne wyciągarki, o najwyższych parametrach i wydajności i jest w tej branży jedną z najlepiej rozpoznawalnych i uznanych marek. Wiele produktów ComeUpa jest objętych dożywotnia gwarancją.

  0 produkty/ów

 • Cooper Tires

  Amerykański producent opon do samochodów, w którego szerokiej ofercie można znaleźć opony prawie do każdego rodzaju pojazdu oraz na każde warunki.  Początek działalności datuje się na rok 1914 rok. Cooper jest jedną z najbardziej znanych i największych firm oponiarskich. Opony sygnowane ta marką można kupić na niemal z kazdym zakątku świata.

  0 produkty/ów

 • Detroit Locker

  0 produkty/ów

 • Dotz

  Znana marka felg stalowych i aluminiowych do samochodów terenowych oraz sportowych.

  0 produkty/ów

 • Dragon Winch

  Wyciągarki DRAGON WINCH są najbardziej zaawansowanymi technologicznie maszynami tego typu na rynku. DRAGON WINCH oferuje wyciągarki w seriach: Highlander, Maverick, Truck, Hidra, Industrial oraz wyciągarki przenośne. Oferta ponad 100 typów wyciągarek przeznaczona jest do wszelkiego rodzaju samochodów terenowych, lawet, holowników, pojazdów specjalnych, łodzi oraz quadów. • Duro

  Producent dętek i opon o szerokiej ofercie począwszy od rowerowych, poprzez skuterowe, motocyklowe, quadowe, samochodowe osobowe, dostawcze i ciężarowe, aż do maszyn przemysłowych, wózków widłowych i gokartów.

  0 produkty/ów

 • EFS

  Zaawansowane zawieszenie na EFS to produkt o wysokim standardzie, który sprawdził się w zawodach 4x4 w Australii i nie raz został doprowadzony do granic swej wytrzymałości przez entuzjastów samochodów terenowych na całym świecie. Zawieszenie EFS nie ogranicza się wyłącznie do amortyzatorów, ale stanowi kompletny, zintegrowany zestaw sprężyn, amortyzatorów i innych komponentów, współpracujących ze sobą w celu uzyskania jeszcze lepszych właściwości jezdnych na drodze, jak i poza nią.Firma EFS zaprojektowała i opracowała system zawieszeń wysokiej jakości na miarę ekstremalnych warunków off road w Australii. Gama produktów EFS jest ciągle udoskonalana i poddawana najcięższym testom w sponsorowanych pojazdach podczas zawodów.

  Zaangażowany zespół badawczo-rozwojowy doszedł do perfekcji w tworzeniu znakomitego tuningu amortyzatorów, sprężyn, resorów i komponentów, czego dowodem jest powstanie serii Elite.

  Inżynierowie EFS spędzają niezliczone godziny w Dziale Dynamometrycznym, gdzie z niezwykłą precyzją regulują wewnętrzne zawory amortyzatorów, ażeby dopasować je do każdej marki i modelu samochodu. Dla klienta oznacza to udostępnienie mu produktu zapewniającego świetne osiągi na drodze i w terenie.

  ?Ponieważ zawieszenia resorowe i sprężynowe różnią się charakterystyką jazdy, amortyzator EFS zaprojektowano, aby znalazł zastosowanie w każdym indywidualnym wariancie?. Zespół badawczo-rozwojowy EFS udziela na swoje produkty gwarancji na 3 lata lub 100 000 kilometrów.

 • Escape

  Producent wysokiej jakości wyciągarek oraz innych akcesoriów offroadowych i wyprawowych.

 • Federal

  Firma Federal Tire została założona na Tajwanie w 1954 roku. W latach 1960-1979r. podjęła współpracę techniczną ze światowymi liderami rynku opon Bridgestone Corporation ,a następnie w latach 1981-2000 ściśle współpracowała z firmą Sumitomo Rubber Industries (Dunlop) co dało firmie Federal Tire niezbędne doświadczenie i duże możliwości techniczne oraz know-how do produkcji własnych opon marki ?Federal?. Obecnie firma Federal stworzyła silną sieć zagranicznych dystrybutorów w ponad stu krajach na całym świecie.

  0 produkty/ów

 • Goodyear

  Goodyear to jeden z największych producentów opon na świecie. Produkuje opony na potrzeby przemysłu samochodowego, lotniczego, maszynowego oraz na potrzeby sportów motoryzacyjnych. Dodatkowo wykonuje inne produkty między innymi gumowe węże czy podeszwy. Główna siedziba znajduje się w Akron w USA.

  Na rynek samochodowy koncern dostarcza opony pod markami: Goodyear, Dębica, Dunlop, Fulda i Sava.

  0 produkty/ów

 • Huzar Winch

  0 produkty/ów

 • IronMan

  Producent akcesoriów offroadowych z Australii, specjalizujący się w sportowych zawieszeniach do samochodów z napędem na cztery koła. W jego ofercie można znaleźć również inne akcesoria takie jak namioty dachowe, zadaszenia boczne ,zderzaki, osłony, zabudowy bagażników i wiele innych. Produkty IronMan znajdują uznanie w wielu krajach na całym świecie już od kilkudziesięciu lat.

 • ITP

  ITP jest częścią koncernu Carlisle Tire & Wheel Company z USA, której historia sięga aż 1917 roku! Wtedy to Charles S. Moomy utworzył zaopatrującą klientów w dętki firmę Carlisle Tire and Rubber Company w Carlisle w Pensylwanii. Od tego czasu powstał olbrzymi koncern, który produkuje opony, dętki, koła (felgi) i inne elementy gumowe (np. świetne paski zębate CARLISLE).

  0 produkty/ów

 • John Red

  Nazwą John Red sygnowana jest szeroka gama akcesoriów offroadowych. Firma specjalizuje się w zawieszeniach i felgach, ale w swojej ofercie ma takie  produkty jak snborkle, dystanse kół, wyciągarki.

 • Journey

  Producentem opon Journey jest firma Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 1988 roku założona przez Geng YunShun w Tianjin. Jest ona zaangażowana w produkcję opon rowerowych, motocyklowych i opon specjalnych. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jedną z  największych firm produkującą opony w Chinach dostosowując jakość produktów do wymagań klientów w skali globalnej.

  Opony quadowe JOURNEY, zarówno do quadów sportowych i jak i przeprawowych posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i są atrakcyjnym uzupełnieniem oferty opony quadowych


  0 produkty/ów

 • KAM Differentials Ltd

  Przedsiębiorstwo KAM Differentials Ltd zostało założone w 1991. O początku istnienia zajmuje się rozwiązywaniem problemów związanych z niedostatecznie wytrzymałymi mostami w samochodach marki Land Rover. W oparciu o duże doświadczenie KAM produkuje blokady, przełożenia mostów, półosie, przeguby o zwiększonej wytrzymałości. Produkty tej marki są cenione i użytkowane na całym świecie w każdych warunkach.

 • Kangaroowinch

  Kangaroowinch to marka wysokiej jakości wyciągarek elektrycznych i hydraulicznych w bardzo przystępnych cenach. Powstała w 2001 roku i od tego czasu stworzyła już klika serii produktów, które wciąż znajdują uznanie w oczach klientów.

 • Kingone Winch

  Firma Kingone jest wyspecjalizowanym producentem solidnych i wytrzymałych wyciągarek stosowanych zarówno w przemyśle jak i sporcie. Wyciągarki Kingone charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem i wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych. Wszystko to sprawia, że produkty Kingone z powodzeniem stosowane w wielu krajach na świecie.

Pokazuje 1 - 30 z 66 elementów

Bądź na bieżąco

All Copyrights © MP OFF-ROAD SERVICE

Wykonanie: WebSyc