Marki Jest 47 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 47 elementów
 • 2UP

  2UP Winch Adaptors producent profesjonalnych przystawek do wyciągarek, umożliwiających zamontowanie dwóch silników do wyciągarki. Firma produkuje przystawki pasujące do większości znanych modeli wyciągarek.

  0 produkty/ów

 • Ashcroft Transmissions

  Firma działająca od 1988 roku i ciesząca się doskonałą reputacja zarówno w rodzimej Wielkiej Brytanii jak i za jej granicami. Specjalizuje się w elementach przeniesienia napędu: wzmacnianych skrzyniach biegów, reduktorach, wałów napędowych, przełożeń, przegubach, półosi, blokadach i wielu innych akcesoriach. Większość swoich produktów dedykuje samochodom marki Land Rover.  Produkty Ashcrofta cechują się dobra jakością i przystępną ceną. Swoje produkty dostarcza do najdalszych zakątków świata.

 • AVM

  Brazylijski producent bardzo wytrzymałych sprzęgów piast do samochodów terenowych. Firma produkuje części już od kilkudziesięciu lat a jej produkty są znane na całym świecie.

 • ComeUp Winch

  Wyciągarki COMEUP są sprzedawane w ponad 60 krajach, na 5 kontynentach. COMEUP oferuje odbiorcom z całego świata super solidne wyciągarki, o najwyższych parametrach i wydajności i jest w tej branży jedną z najlepiej rozpoznawalnych i uznanych marek. Wiele produktów ComeUpa jest objętych dożywotnia gwarancją.

 • Cooper Tires

  Amerykański producent opon do samochodów, w którego szerokiej ofercie można znaleźć opony prawie do każdego rodzaju pojazdu oraz na każde warunki.  Początek działalności datuje się na rok 1914 rok. Cooper jest jedną z najbardziej znanych i największych firm oponiarskich. Opony sygnowane ta marką można kupić na niemal z kazdym zakątku świata.

 • Detroit Locker

  0 produkty/ów

 • Dotz

  Znana marka felg stalowych i aluminiowych do samochodów terenowych oraz sportowych.

  0 produkty/ów

 • Dragon Winch

  Wyciągarki DRAGON WINCH są najbardziej zaawansowanymi technologicznie maszynami tego typu na rynku. DRAGON WINCH oferuje wyciągarki w seriach: Highlander, Maverick, Truck, Hidra, Industrial oraz wyciągarki przenośne. Oferta ponad 100 typów wyciągarek przeznaczona jest do wszelkiego rodzaju samochodów terenowych, lawet, holowników, pojazdów specjalnych, łodzi oraz quadów. • Duro

  Producent dętek i opon o szerokiej ofercie począwszy od rowerowych, poprzez skuterowe, motocyklowe, quadowe, samochodowe osobowe, dostawcze i ciężarowe, aż do maszyn przemysłowych, wózków widłowych i gokartów.

  0 produkty/ów

 • EFS

  Zaawansowane zawieszenie na EFS to produkt o wysokim standardzie, który sprawdził się w zawodach 4x4 w Australii i nie raz został doprowadzony do granic swej wytrzymałości przez entuzjastów samochodów terenowych na całym świecie. Zawieszenie EFS nie ogranicza się wyłącznie do amortyzatorów, ale stanowi kompletny, zintegrowany zestaw sprężyn, amortyzatorów i innych komponentów, współpracujących ze sobą w celu uzyskania jeszcze lepszych właściwości jezdnych na drodze, jak i poza nią.Firma EFS zaprojektowała i opracowała system zawieszeń wysokiej jakości na miarę ekstremalnych warunków off road w Australii. Gama produktów EFS jest ciągle udoskonalana i poddawana najcięższym testom w sponsorowanych pojazdach podczas zawodów.

  Zaangażowany zespół badawczo-rozwojowy doszedł do perfekcji w tworzeniu znakomitego tuningu amortyzatorów, sprężyn, resorów i komponentów, czego dowodem jest powstanie serii Elite.

  Inżynierowie EFS spędzają niezliczone godziny w Dziale Dynamometrycznym, gdzie z niezwykłą precyzją regulują wewnętrzne zawory amortyzatorów, ażeby dopasować je do każdej marki i modelu samochodu. Dla klienta oznacza to udostępnienie mu produktu zapewniającego świetne osiągi na drodze i w terenie.

  „Ponieważ zawieszenia resorowe i sprężynowe różnią się charakterystyką jazdy, amortyzator EFS zaprojektowano, aby znalazł zastosowanie w każdym indywidualnym wariancie”. Zespół badawczo-rozwojowy EFS udziela na swoje produkty gwarancji na 3 lata lub 100 000 kilometrów.

 • Escape

  Producent wysokiej jakości wyciągarek oraz innych akcesoriów offroadowych i wyprawowych.

 • Federal

  Firma Federal Tire została założona na Tajwanie w 1954 roku. W latach 1960-1979r. podjęła współpracę techniczną ze światowymi liderami rynku opon Bridgestone Corporation ,a następnie w latach 1981-2000 ściśle współpracowała z firmą Sumitomo Rubber Industries (Dunlop) co dało firmie Federal Tire niezbędne doświadczenie i duże możliwości techniczne oraz know-how do produkcji własnych opon marki „Federal”. Obecnie firma Federal stworzyła silną sieć zagranicznych dystrybutorów w ponad stu krajach na całym świecie.

 • Goodyear

  Goodyear to jeden z największych producentów opon na świecie. Produkuje opony na potrzeby przemysłu samochodowego, lotniczego, maszynowego oraz na potrzeby sportów motoryzacyjnych. Dodatkowo wykonuje inne produkty między innymi gumowe węże czy podeszwy. Główna siedziba znajduje się w Akron w USA.

  Na rynek samochodowy koncern dostarcza opony pod markami: Goodyear, Dębica, Dunlop, Fulda i Sava.

 • IronMan

  Producent akcesoriów offroadowych z Australii, specjalizujący się w sportowych zawieszeniach do samochodów z napędem na cztery koła. W jego ofercie można znaleźć również inne akcesoria takie jak namioty dachowe, zadaszenia boczne ,zderzaki, osłony, zabudowy bagażników i wiele innych. Produkty IronMan znajdują uznanie w wielu krajach na całym świecie już od kilkudziesięciu lat.

 • ITP

  ITP jest częścią koncernu Carlisle Tire & Wheel Company z USA, której historia sięga aż 1917 roku! Wtedy to Charles S. Moomy utworzył zaopatrującą klientów w dętki firmę Carlisle Tire and Rubber Company w Carlisle w Pensylwanii. Od tego czasu powstał olbrzymi koncern, który produkuje opony, dętki, koła (felgi) i inne elementy gumowe (np. świetne paski zębate CARLISLE).

  0 produkty/ów

 • John Red

  Nazwą John Red sygnowana jest szeroka gama akcesoriów offroadowych. Firma specjalizuje się w zawieszeniach i felgach, ale w swojej ofercie ma takie  produkty jak snborkle, dystanse kół, wyciągarki.

 • Journey

  Producentem opon Journey jest firma Tianjin Wanda Tyre Group Co., Ltd. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 1988 roku założona przez Geng YunShun w Tianjin. Jest ona zaangażowana w produkcję opon rowerowych, motocyklowych i opon specjalnych. Dzięki ciężkiej pracy, innowacji i dobrej reputacji, Wanda stała się jedną z  największych firm produkującą opony w Chinach dostosowując jakość produktów do wymagań klientów w skali globalnej.

  Opony quadowe JOURNEY, zarówno do quadów sportowych i jak i przeprawowych posiadają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i są atrakcyjnym uzupełnieniem oferty opony quadowych


  0 produkty/ów

 • KAM Differentials Ltd

  Przedsiębiorstwo KAM Differentials Ltd zostało założone w 1991. O początku istnienia zajmuje się rozwiązywaniem problemów związanych z niedostatecznie wytrzymałymi mostami w samochodach marki Land Rover. W oparciu o duże doświadczenie KAM produkuje blokady, przełożenia mostów, półosie, przeguby o zwiększonej wytrzymałości. Produkty tej marki są cenione i użytkowane na całym świecie w każdych warunkach.

 • Kingone Winch

  Firma Kingone jest wyspecjalizowanym producentem solidnych i wytrzymałych wyciągarek stosowanych zarówno w przemyśle jak i sporcie. Wyciągarki Kingone charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem i wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych. Wszystko to sprawia, że produkty Kingone z powodzeniem stosowane w wielu krajach na świecie.

 • Ledhider

  Lampy LED Ledhider to więcej światła i mniejsze zużycie energii. Lampy LED Ledhider znajdują szerokie zastosowanie w pojazdach ratowniczych, rolniczych, leśnych, sportowych i off-road. Wykorzystywane są przez strażaków, myśliwych, agencje ochrony mienia, służby ratownicze, płetwonurków, żeglarzy i podróżników oraz wszędzie tam gdzie potrzebne są profesjonalne a zarazem oszczędne źródła światła zasilane napięciem 12 lub 24V.

  0 produkty/ów

 • LOVELLS SPRINGS SUSPENSION

  LOVELLS SPRINGS & SUSPENSION

  Firma Lovells została założona w Sydney przez George'a Lovell'a i jego trzech synów w roku 1930. George i jego synowie na początku produkowali sprężyny oraz wyposażenie do pieców. Ich biznes rozkwitał dzięki ciężkiej pracy, australijskiej pomysłowości oraz determinacji. Lovells Springs & Suspension już dawno zdołał zbudować swoją reputację jako światowy lider, producent i dostawca najwyższej jakości sprężyn, amortyzatorów i komponentów zawieszenia oferując szeroką gamę produktów do samochodów osobowych, terenowych, pojazdów rolniczych, wojskowych, pracujących w kopalniach oraz zaopatrując australijską sieć kolejową.

  Zawieszenie Lovells jest produkowane tylko i wyłącznie w Australii, opierając się światowej tendencji przenoszenia produkcji to krajów azjatyckich. Dzięki temu produkty Lovells cechują się niespotykaną na rynku jakością, popartą 5 letnią gwarancją w przypadku sprężyn i 3 letnią gwarancją w przypadku amortyzatorów. Właśnie dlatego firma zbudowała godną pozazdroszczenia reputację na całym świecie oferując pełen zakres zawieszeń które zaoferują ci jazdę twojego życia.

 • Maxxis

  Maxxis jest znanym tajwańskim producentem opon do motocykli, quadów, skuterów, samochodów, rowerów oraz wyrobów gumowych do zastosowań przemysłowych. Firma powstała w roku 1967 roku i od tego momentu rozpoczeła międzynarodową ekspansję aktualnie działając w 170 krajach, najbardziej znana jest w USA i na Dalekim Wschodzie .
  Obecnie 9-ty producent opon na świecie. MAXXIS zatrudnia ponad 22 tysiące pracowników, posiada 3 fabryki i własne centra badawczo-rozwojowe w USA i Europie.

 • More4x4

  More4x4

  More4x4 to producent profesionalnych akcesoriów do samochodów terenowych. W jego ofercie znajdują się wyciągarki, namioty i zadaszenia wyprawowe oraz inne akcesoria off-road, które zaspokajają potrzeby swoich nabywców w wielu dziedzinach pracy, sportu i rekreacji. Wysoka skuteczność działania w trudnych warunkach i niezawodność konstrukcji sprawiają, że wyroby MorE 4x4 polecane są przez swoich użytkowników.

 • Nankang

  Nankang Rubber Tire Corp..Ltd powstała w roku 1959 na Tajwanie. To uznany producent opon motocyklowych, samochodowych, a także opon lotniczych. Jako pierwszy tajwański producent NANKANG w 1974 roku zastosowała opasanie stalowe, w radialnych oponach do samochodów osobowych. W roku 1980 rozpoczęto produkcję opon do aut ciężarowych i autobusów. Firma Nankang rozszerzyła swoją ofertę także o ogumienie do branży lotniczej m.in. dla lotnictwa sił powietrznych Tajwanu.

  Firma znana jest i doceniana w większości krajów świata. Posiada dwie fabryki, na Tajwanie i w Chinach.Jest notowana na tajwańskiej giełdzie.

  Ford Motor Company docenił opony Nankang - przedsiębiorstwo z Tajwanu otrzymało od tego uznanego producenta prestiżowy certyfikat Q1.

 • Noxon

  Noxon to znana marka nowoczesnego oświetlenia ledowego i xenonowego. W ofercie oświetlenia Noxon można znaleźć między innymi zestawy xenonowe, niewielkie ledowe lampy robocze jak i panlele świetlne o dużej mocy. Produkty Noxona charakteryzują się bardzo dobrym widmem światła, odpornością na trudne warunki oraz wysoką jakością wykonania. To wszytko sprawia, że oświetlenie Noxon jest używane nie tylko w samochodach warunkach codziennych, ale również w pojazdach sportowych oraz specjalistycznych.

Pokazuje 1 - 30 z 47 elementów