Producenci

Śledź nas na Facebooku

Zderzak przedni HD2 ze światłami i z orurowaniem pełnym (bull barem) do Land Rover Discovery II

W zestawie zderzak, komplet śrub montażowych o odpowiedniej wytrzymałości oraz komplet zaślepek (na otwory do uchwytów i hi-lifta).

Więcej szczegółów

MPZP09D2

Nowy

MP OFF ROAD SERVICE

Dostępny

2 050,00 zł brutto
1 666,67 zł netto

Więcej informacji

Zderzak skrzynkowy HD2 z płytą montażową pod wyciągarkę i bull barem. Wersja z otworami pod światła i ze światłami w komplecie.
Dedykowany do samochodów marki Land Rover Discovery II TD5/v8 (1999-2005) ze skrzynią manualną lub automatyczną.Budowa zderzaka:
Elementy zderzaka wykonane są z blachy konstrukcyjnej o zwiększonej wytrzymałości o grubości 4 i 5mm wycinanych laserowo i giętych na prasach cyfrowych. Wycinanych laserowo i giętych na prasach cyfrowych. Zderzak malowany czarnym półmatem w nowej technologii malowania dwoma warstwami proszkowymi. Orurowanie wykonane na giętarce numerycznej trzpieniowej (niespawane z kolanek). Zderzak posiada dodatkowe wzmocnienia boków.

Cechy zderzaka:
- posiada wbudowane światła drogowe (H3 55W), do jazdy dziennej (P21W 12V) lub przeciwmgielne (H3 55W), niewystające poza zderzak co zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia,
- wbudowane światła są wymienialne bez zdejmowania zderzaka i szeroko dostępne w sklepach motoryzacyjnych,
- posiada zintegrowaną, wzmocnioną płytę pod wyciągarkę do 13000lbs z otworami pozwalającymi zamontować wyciągarkę,
- jest doskonałą połączeniem wytrzymałości i niewielkiej wagi (waga zderzaka 40kg). Jest wykonany estetycznie a jego krawędzie oraz obrys orurowania są dopasowane do obrysów auta. Orurowanie nie zasłania świateł i doskonale pełni funkcje ochronne.
- posiada otwory umożliwiające montaż dwóch zaczepów z szeklą, gniazda pozwalające na zastosowanie podnośnika typu hi-lift,
- posiada otwory umożliwiające montaż spryskiwaczy,
- posiada uchwyty pod oświetlenie dodatkowe,
- montaż zderzaka nie wymaga ingerencji w konstrukcje pojazdu, jest prosty i szybki!
- zderzak jest zderzakiem offroadowym i tak jak wszystkie zderzaki tego typu nie posiada homologacji.

W zestawie zderzak z lampami drogowymi lub lampami przeciwmgielnymi (do wyboru), komplet śrub montażowych o odpowiedniej wytrzymałości oraz komplet zaślepek (na otwory do uchwytów, spryskiwacze i hi-lifta).

Zderzak jest kompatybilny z osłonami drążków MP oraz uchwytami szekli.

Wszystkie nasze produkty testujemy w naszych samochodach w warunkach terenowych!
Porównanie naszych zderzaków z orurowaniem HD2 i HD3:

Produkty powiązane