Producenci

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Kolumna zawieszenia Nissan Navara D40 (12/05 - 15) lift +40mm

NIS-040/04

Nowy

Tough Dog

Dostępny

1 850,00 zł brutto
1 504,07 zł netto

Approximate price in other currencies:

euroEuro: ~ 427.62€ poundPound: ~ 366.59£

Więcej informacji

Wielokrotnie nagradzany amortyzator Foam Cell firmy Tough Dog to nasz najlepiej sprzedający się amortyzator. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w teren okazjonalnie w weekend, czy przez większą część roku, amortyzatory Foam Cell poradzą sobie z każdym zastosowaniem.

 „Foam Cell” to mikro komórkowa wkładka z pianki, która pomaga diametralnie zmniejszyć skutki wstrząsów przenoszonych przez amortyzatory, dzięki czemu działają lepiej przez dłuższy czas, nawet na najtrudniejszych nierównościach. Kawitacja i napowietrzanie są zgubą każdego amortyzatora. Gdy amortyzator pracuje mocniej, olej i gaz w komorze zewnętrznej zaczynają się mieszać i tworzą pęcherzyki, obniżając lepkość oleju. Kiedy ten napowietrzony olej przechodzi przez zawór, zmniejsza się opór, co uniemożliwia prawidłowe działanie amortyzatora. Wkładka Foam Cell z uwięzionymi mikro komórkami gazowymi zajmuje pustą przestrzeń podczas wstrząsu normalnie zajmowaną przez powietrze lub azot. Eliminuje to możliwość tworzenia się pęcherzyków, umożliwiając kontynuowanie pracy z niezrównaną odpornością na wstrząsy

 Gwarancja 3 lata bez limitu kilometrów. Podczas montażu należy wypełnić i zachować kartę gwarancyjną dołączoną do produktu. Będzie ona niezbędna podczas rozpatrywania gwarancji.

* zdjęcia poglądowe

Bądź na bieżąco

All Copyrights © MP OFF-ROAD SERVICE

Wykonanie: WebSyc